Hakkımızda

Firmamız 1996 yılından bu yana proje, inşaat ve taahhüt pazarında güçlü kadrosuyla faaliyet gösteren bir kuruluştur. İnşaat sektöründe yol aldığımız bu süreçte, yapınızın projelendirilmesinden teslim edilmesine kadar geçen tüm aşamalarda bilgi ve becerimizi en üst noktaya getirme gayreti içerisindeyiz.

Her zaman yaptığı işlerde dürüstlüğü ilke edinerek takdir toplayan ve özellikle deprem yönetmeliklerine titizlikle uyan firmamız bu bağlamda "mühendislik ve tasarımın yapı ekonomisine ve sağlamlığına büyük bir katkısı olduğu" felsefesine prensip edinmiştir.

Çünkü insan hayatı kazanacağımız maddi getiriden çok daha kıymetlidir.

Projelendirme alanında bilgisayar destekli tasarıma ağırlık veren firmamız lisanslı yazılım kullanımına büyük bir hassasiyet göstermektedir.

Kullandığımız programlar; SAP2000 V11-15-19, Tekla Structures, Sta4CAD V13.1, Autocad, Çelikpro4, Çatıcad, İstcad, İskelecad.

Teknolojinin görselliğe katkısının yanı sıra içerik ve temel tasarımın esaslarının etkin kullanımı firmamızın tasarım kriterleri arasında her zaman önemli bir yer etmiştir. Firmamız elde ettiği maddi getirinin vergisini eksiksiz ödeyerek İZMİR TİCARET ODASI tarafından vergi ödemede üstün başarı gösteren firmalarla birlikte takdirname almaya hak kazanmıştır.

Bunun yanında proje, inşaat ve taahhüt işlerimizin tümünde mali işlerin idaresi sırasında her türlü şeffaflığı göstermek temel prensipleriminden en önemlisidir. Yaptığı ve yapacağı tüm işlerde her zaman titiz, çalışkan ve dürüstlüğü ilke edinen genç ve dinamik bir yapının tecrübe ile idare edilmesinden oluşan kadromuz;

Dündar Aydınlı İnşaat Mühendisi

Aydın Aydınlı İnşaat Mühendisi

Semra Aydınlı Çevre Mühendisi

Hasan Dinç İnşaat Mühendisi

Emirhan Saral İnşaat Yüksek Mühendisi

Merve Gündoğan İnşaat Yüksek Mühendisi

Ilgaz Aydınlı Mimar

İbrahim Çelik İnşaat Teknikeri